Naše aktivity
Pro bono činnost

Projekt PrávníRada.cz (2007 - 2012)

bezplatná online právní poradna

Prostřednictvím stránek www.pravnirada.cz byly v letech 2007 - 2012 poskytovány občanům bezplatně právní rady ze všech oborů práva.

Za dobu provozu poradny bylo odpovězeno na stovky dotazů. Pevně věříme, že tyto odpovědi mnoha lidem pomohly v těžké životní situaci. Bohužel vzhledem k obrovskému množství dotazů již nebylo možné poradnu z časových důvodů dále provozovat.


Sponzoring

Oddíl šermu Sokol Brno I

Jsme hrdým partnerem brněnského šermu!

Oddíl šermu Sokol Brno I se věnuje sportovním šermu fleretem, šavlí a kordem. Členskou základnu tvoří přes 80 stálých členek a členů všech věkových kategorií. Členové oddílu se pravidelně účastní seriálu závodů Českého poháru, Mistrovství České republiky, mezinárodních turnajů kategorie A i B. Naši nejlepší závodníci bodují na závodech Světového poháru, Mistrovství Evropy a světa. Pravidelné tréninky oddílu se konají ve vlastní tělocvičně v areálu Sokola Brno I na Kounicově ulici v Brně.

»více na: www.serm-brno.cz


Fencing Veteran Club Commity asociation

Česká veteránská šermířská asociace

Česká veteránská šermířská asociace (VFC CZ) byla založena v roce 2005 brněnskými aktivními seniorskými šermíři. Jejím cílem je především umožnit aktivním šermířům v seniorském věku start na veteránských turnajích. Tyto jsou organizovány v hojném počtu národními veteránskými asociacemi po celém světě včetně mistrovství Evropy a světa. Česká asociace je součástí European Veterans Fencing Committee.

»více na: www.fencing.cz